"Olive" iedzīvotāju atsauksmes

"Izvēlējāmies par savām mājām tieši "Olivi", jo patiešām pārsteidza kvalitatīvā apdare - tā ir jūtama visur! Patīkami bija saņemt pirmo komunālo maksājumu rēķinu - apkures cenas zemas, un, neskatoties uz to, ka dzīvoklī ir lielie logi līdz pat grīdai, šeit vienmēr ir ļoti silti, arī apsaimniekošanas maksa ir ļoti ‘’draudzīga’’. "Olive" atrodas tuvu centram, pāris metru attālumā ir nepieciešamie sabiedriskā transporta līdzekļi, tāpat ar mašīnas novietošanu pie mājas nekad nav bijušas problēmas. Jūtamies patiešām kā mājās! Un kas pats patīkamākais - vakaros fantastisks skats uz Vecrīgas torņiem..."

Ija, dzīvoklis Nr.41

"Viens no iemesliem, kāpēc "Olive" piesaistīja uzmanību, ir ārkārtīgi pievilcīgā mājaslapa, kurā varēja apskatīt dzīvokļu attēlus, dzīvokļa plānus un apkārtni. "Olive" atrodas Rīgas centra nomalē, kas ir vērā ņemama priekšrocība ikvienam 21. gadsimtā dzīvojošam cilvēkam, kurš vēlās, lai viss labais un noderīgais būtu tepat - rokas stiepiena attālumā.
Kad devāmies apskatīt savu jauno potenciālo dzīvesvietu, bijām patīkami pārsteigtas - māja ir ļoti skaista, patīkamās siltās krāsas, lieli logi, un, protams, laipnā uzņemšana!
Mūsu dzīvoklis atrodas saules pusē, kas rada to īpašo, omulīgo māju sajūtu.
Vēl jāpiemin, ka drošības sajūtu rada apsardze, māja ir nošķirta no citām apkārt esošajām ēkām, kas "Olive" mājā liek justies kā uz mazas drošas saliņas.
"Olivi" mēs izvēlējāmies par savām mājām, šo vietu tik tiešām var saukt vienā vārda - Mājas. Mājas ir vieta, uz kuru vēlamies atgriezties, jo nekur nav tik labi kā mājās!"

Katrīna un Zanda, dzīvoklis Nr. 25

"Kvalitatīvs un gaumīgs projekts, labs plānojums, skaists skats uz Rīgas panorāmu, Grīziņkalna tuvums, sabalansētas izmaksas, ērti sasniedzams ar mašīnu vai sabiedrisko transportu. Optiskais internets."

Jānis, dzīvoklis Nr.48

"Meklēju mūsdienīgu vietu par atbilstošu cenu - tas bija tas galvenais iemesls. Patīk, viss ir sakopts. Vairāk varēšu pateikt, kad būs nodzīvots šeit mazliet ilgāk."

Ģirts, dzīvoklis Nr.44


© Olive 2008, J. Asara iela 9, Rīga. Dzīvokļu, komerctelpu iegāde: +371 20042021 vai +371 29109679, olive@olive.lv